İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Platin Dergisi’nin Düzenlediği Yılın En İyi İş Kitapları Ödülleri’nde Bu Yıl da 2 Kategoride Hümanist Kitap Zirvede

Platin Dergisi Yılın En İyi İş Kitapları 2021 Ödülleri kapsamında, Hümanist Kitap tarafından yayımlanan Dr. Necip Özçer’e ait Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları-Örnek Bir Aile Şirketi Olarak LC Waikiki ve Tamer Demirdelen’e ait İkna-Oyun Şimdi Başlıyor! kitapları ilgili kategorilerde ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en dinamik aylık iş dünyası ve ekonomi dergisi mottosuyla 23 yıldır yayın hayatına devam eden Platin Dergisi’nin düzenlediği Platin İş Kitapları Ödülleri’nin sahipleri belli oldu. Bu yıl ikincisi düzenlenen ve 10 farklı dalda belirlenen birincilerin, halk oylamasıyla seçildiği Platin İş Kitapları Ödülleri’nde “Yılın En İyi İş Etiği ve Değerleri Kitabı” ile “Yılın En İyi Satış ve Pazarlama Kitabı” dallarında ödül alan kitaplarıyla Hümanist Kitap iki ödülün birden sahibi oldu.

Aldığı ödüllerle yayıncılık alanında önemli başarılara imza atan yayınevi, ilki 2017’de verilen ödüllerde de İlker Taner Uzun’a ait Önce Kendimi Sattım kitabı ile “Yılın En İyi Satış ve Pazarlama Kitabı” ve Yalın Alpay ve Emre Alkin’e ait Olaylarla Türkiye Ekonomisi kitabıyla “Yılın En İyi İş Kitabı” ödülüne layık görülmüştü.

Ekonominin can damarı olan aile şirketlerinin kurucu değerlerinden başlayan kurumsallaşma yolculuğunu bir aile şirketi üzerinden örneklerle anlatan, birlikte çalışmanın ve birlikte başarmanın ne kadar önemli olduğunu ortaya koyan Aile Şirketleri, Değerler ve Kurumsallaşma Adımları kitabı, “Yılın En İyi İş Etiği ve Değerleri Kitabı” dalında ödül sahibi oldu. Kitabın yazarı Dr. Necip Özçer, gecede yaptığı konuşmasında, bu ödülü alması için kendisinden oylarını esirgemeyen değerli okuyucularına teşekkür etti. LC Waikiki’de üst düzey yönetici ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptığını belirten Özçer, alanında dördüncü kitabı olduğunu sözlerine eklerken, “Bu ödülü, 52 ülkede görev yapan 50 bin çalışanımız adına gurur ve onurla alıyorum.” ifadesiyle konuşmasını sonlandırdı.

Beyin Oyunları ve Satış Oyunları gibi çok satan kitapların yazarı Tamer Demirdelen de İkna-Oyun Şimdi Başlıyor! kitabıyla “Yılın En İyi Satış ve Pazarlama” dalında aldığı ödülü için gecede bir konuşma gerçekleştirdi. Hayatımızı etkileyecek kararların, aynı zamanda doğru kararlar olması için gereken ikna yöntemlerini açıklayan; insanların size inanmalarını nasıl sağlayabileceğinizi, istediğiniz kişileri kolayca nasıl etkileyebileceğinizi, hedefleriniz için kendinizi nasıl ikna edebileceğinizi, insanların karar vermelerini nasıl kolaylaştırabileceğinizi söyleyen bu üçüncü kitabıyla ödül sahibi olan Demirdelen, konuşmasında; “Bu ödüle layık görüldüğüm için onur duydum.” ifadelerini kullandı.

Ödüllü Kitapları İncelemek ve Satın Almak için:

https://www.humanistkitap.com/ikna-oyun-simdi-basliyor—3160

https://www.humanistkitap.com/aile-sirketleri-degerler-ve-kurumsallasma-adimlari-12267

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.