İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’nin İlk InstaKitabı ”Kişisel Verimlilik İçin İpuçları” Yayında!

Hümanist Kitap Yayıncılık, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ”Kişisel Verimlilik İçin İpuçları” kitabını InstaKitap formatında Instagram hikâyeleri üzerinden yayınlıyor.

”Kişisel Verimlilik İçin İpuçları” kitabı Türkiye’nin ilk InstaKitabı olarak Hümanist Ajans’ın Instagram hesabından yayınlandı. Instagram’da @humanistkitap profilindeki sabitlenmiş hikâyeler üzerinden okunabilecek olan kitabın yeni bölümleri her Salı ve Perşembe günleri okuyucularla buluşuyor.

Menekşe Polatcan Serbest tarafından kaleme alınan kitap, pandemi günlerinde ve sonrasında özellikle çalışanların en çok yakındığı konulardan biri olan verimliliğe odaklanıyor. Sade ve kolay anlaşılabilir bir dile sahip olan kitap okuyucuların kişisel verimliliklerini artırmaları noktasında önemli tavsiyelerde bulunuyor. Gelecekte rahat tüketilir, keyifli ve bilgilendirici içeriklerin artacağını ve yayıncılığın bu çerçevede bir dönüşüm geçirmekte olduğunu ifade eden Serbest, yayıncılık çizgilerini ve iş modellerini de bu yönde geliştirmek için yoğun çaba sarf ettiklerini açıkladı.

Salı ve Perşembe günleri 10’ar sayfa şeklinde yayınlanacak olan kitabın tamamının 1 ay içerisinde okuyucularla buluşması hedefleniyor. Her ay yeni bir içerik ile okurlarla buluşacak Instakitap’ın yeni içerikleri çok her ay başı duyurulacak.

Türkiye’nin İlk InstaKitabı: Kişisel Verimlilik İçin İpuçları
InstaKitap Nedir?

Türkiye’de bir yayıncı tarafından ilk defa denenecek olan bu konseptte okuyucular kitabı sabitlenmiş Instagram hikâyeleri üzerinden okuyabiliyorlar. Instagram’ın sabitlenmiş hikâyelerde herhangi bir gönderi sınırlaması koymamış olması konseptin uygulanmasını kolaylaştırırken, ekrana tıkladıkça yeni sayfaya geçecek olan okuyucular herhangi bir dosya indirmeden dijital kitap okumayı deneyimleyebiliyorlar.

Haber ilginizi çektiyse bu haberi de okumanızı öneririz: https://blog.humanistkitap.com/bir-is-kadininin-itiraflari-serisi-youtubeda-basliyor/

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.