İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Peryön Genç Başlıyor

Gençler, Peryön Gençlik Kurulu Temsilcisi ve Kuşak Araştırmacısı Evrim Kuran liderliğinde Peryön Yönetim Kurulu Üyeleri ile fikirlerini paylaşıyor.

Peryön Genç programıyla, araştırmacı ve yaratıcı gençlerden oluşacak Peryön Genç Danışma Kurulu Üyeleri, 6 ay boyunca Peryön Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelip fikirlerini paylaşacak. Genç İnsan Kaynakları profesyonellerinden oluşturulacak danışma kurulu, “şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etmek” misyonu doğrultusunda, Peryön çatısı altında kuruldu.

Peryön Genç; bir yönetim kurulu üyesinin, üç genç danışman ile eşleşeceği ve altı farklı gündemle düzenli aralıklarla bir araya geleceği bir program. Genç Danışma Kurulu Üyeleri’nin 1990 ve sonrası doğumlu, kariyerinin başındaki genç insan kaynakları çalışanları arasından seçilecek. Programda, Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Kuşak Araştırmacısı Evrim Kuran genç ekibe liderlik edecek.
Peryön Genç, yeni nesil insan kaynakları çalışanlarını önceki nesillerden deneyimli liderlerle buluşturup deneyim zenginliği yaratmayı, gençlerin kendi sesini bulmasını sağlamayı ve bu sesin özgün, çağa uygun insan kaynakları yaklaşımlarına ilham vermesini amaçlıyor.

Program için son başvuru tarihi 18 Mayıs 2020.

Başvuru İçin: https://tr.surveymonkey.com/r/PERYONGencDanismaKurulu

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mission News Theme by Compete Themes.